INTER SYSTEM Sp. K.

INTER SYSTEM Logo

Kilka słów o INTER SYSTEM

poznaj naszą firmę

Od 2006 roku, INTER SYSTEM wciąż odkrywa nowe horyzonty, wprowadzając innowacje do swojej bogatej gamy produktów. Jesteśmy nie tylko liderem, ale też pionierem w dziedzinie wyposażenia przestrzeni publicznych, w tym miejsc takich jak place zabaw, strefy sportowe i miejskie meble. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, zarówno w Polsce, jak i za granicą, jest dowodem na naszą niezrównaną jakość i nieustanny rozwój.
Historia

18 let doświadczenia

Nieustannie poszerzamy naszą obecność na nowych rynkach, a dziś nasze produkty można znaleźć w aż 52 krajach na całym globie. Nasze marki są synonimem jakości i innowacyjności. Jako producent oferujemy niezwykłe produkty, takie jak popularne trampoliny ziemne, kreatywne zabawki na place zabaw dla osób z niepełnosprawnościami oraz różnorodne urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu.
Nasza strategia biznesowa opiera się na dogłębnej wiedzy i doświadczeniu, co pozwala nam nawiązywać współpracę z partnerami z całego globu, stale poszerzając naszą sieć kontaktów.
Inter System kieruje się misją tworzenia wyjątkowych produktów, które nie mają sobie równych. Nasze produkty, połączone z doskonałą obsługą klienta, pozwalają nam zdobywać nowe tereny i realizować najbardziej ambitne projekty. Dodatkowo, na rynku polskim jesteśmy wyłącznym przedstawicielem znanych zagranicznych firm produkujących zabawki na place zabaw.
Jesteśmy właścicielem wielu marek pod którymi kryją się wspaniałe produkty.
Nasza historia

Od skromnych początków w niewielkim biurze, poprzez lata dynamicznego rozwoju, firma INTER SYSTEM stała się jednym z czołowych dostawców nowoczesnych rozwiązań na place zabaw. Nasz sukces opiera się na nieustannej dbałości o jakość, inwestowaniu w najnowsze technologie oraz budowaniu trwałych relacji z klientami.

2010

Excellence in Personal Development Services Award

Donec vel curabitur amet imperdiet ac parturient netus orci sociosqu.

2011

Outstanding Life Coaching Program of the Year

Donec vel curabitur amet imperdiet ac parturient netus orci sociosqu.

2015

Innovator in Mindset Training and Growth Mindset Coaching

Donec vel curabitur amet imperdiet ac parturient netus orci sociosqu.

2019

Outstanding Contribution to Empowering Individuals

Donec vel curabitur amet imperdiet ac parturient netus orci sociosqu.

Poznaj nasze marki
Poznaj nasz Team

Praca zespołowa sprawia, że ​​marzenie się spełnia.

W INTER SYSTEM wierzymy, że praca zespołowa jest kluczem do sukcesu i realizacji naszych marzeń. 

Frederick John

Life Coach

William Booth

Life Coach

Connor Jordan

Life Coach

Samantha Watson

Life Coach